








4 883 ₴
4 380 ₴
Акумуляторний мультитул PROFI-TEC PCM430 – універсальний інструмент, призначений для виконання точних різальних, шліфувальних, зачищувальних і заглибних робіт у деревині, гіпсокартоні, пластиках, композитних матеріалах, м’яких металах і покриттях за умови використання відповідної оснастки. Конструкція інструмента орієнтована на контрольовану роботу в обмеженому просторі, під час монтажних, ремонтних і оздоблювальних робіт.
Особливості акумуляторного мультитула PROFI-TEC PCM430:
Комплект постачання:
ХАРАКТЕРИСТИКА
| Напруга акумулятора | 20 В |
|---|---|
| Тип двигуна | безщітковий |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Кут коливань | 4,0° |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Частота коливань | 10500 – 19000 кол/хв |
| Вага каркас / комплект. | 2,9 / 3,3 кг |
| Габарити упаковки | 380×270×115 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 36 міс |