








130 730 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авіаційні характеристики | 400-1000 л/хв |
| Вага | 240 кг |
| Зовнішні розміри камери під час збирання, LxWxH (без фільтра DC15) | 1200x990x750 мм |
| Вихід з аспірації | 64/90 мм |
| Напруга | 220-240 В/ 50 Гц |
| Робоча зона | 1200x990x750 мм |
| Робочий тиск | 0,85 МПа |
| Світлодіодне освітлення | 12V / 30W |
| Швидкість потоку повітря | 1,2-1,5 м3/хв |
| Оглядове вікно | 58x27 см |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4" |
| Транспортні розміри | 132x101x117/ 61x30,5x31 см |