


27 ₴
24,57 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння, Швидкий різ, Підрізка |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |