


5 873,75 ₴
4 699 ₴
Дриль алмазного буріння STARK DD-2500-18 (сухе та мокре свердління) - професійний мережевий інструмент для свердління отворів у найбільш твердих матеріалах, як, наприклад, залізобетон, бетон, цегляна/кам'яна кладки тощо. Підходить для сухого свердління та свердління із застосуванням охолодження (води).
Особливості дриля алмазного свердління Старк DD-2500-18:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 180 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Алмазна свердлильна установка |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип накачування | Потужна дриль алмазного буріння STARK DD-2500-18 (сухе та мокре свердління) 120010001 |
| Тип свердління | сухе та мокре свердління |