



3 875 ₴
3 100 ₴
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL безщіткова каркас
GTM AGC18/125BL - безщіткова кутова шліфувальна машина (болгарка) професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистними кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм. Болгарка обладнана 3-ступінчастим перемикачем обертів, що дозволяє регулювати швидкість обертання круга від 3000 до 8500 об/хв.
Основні переваги GTM AGC18/125BL:
Комплектація:
Характеристики
| Вага | 2.85 кг |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Індикація зарядки | є |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Особливості | регулювання обертів |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Від акумулятора |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
Комплектація
| Комплектація | Кейс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диску | немає |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип назначения | Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL (без акума і зп) 2826 КАРКАС |