









16 873,75 ₴
13 499 ₴
Makita DUC101SF — це легка акумуляторна міні-пила (гілкоріз), призначена для обрізання дерев, кущів і дрібних заготовок деревини. Вона орієнтована на побутове та професійне використання, де важливі мобільність і зручність.
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF:
переваги
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Крок ланцюга | 0,325 " |
| Довжина розпилу | 100 мм |
| Швидкість ланцюга | 8 м/с |
| Ємність масляного резервуара | 50 мл |
| Вихідна потужність | 320 Вт |
| Рівень шуму: звукова потужність | 87 дБ(А) |
| Розміри (Д х Ш х В) | 408 x 90 x 249 мм |
| Вага з АКБ | 2 кг |
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF:
комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип назначения | Професійна акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF : з АКБ 18V 3.0 Ah, шина 100 мм |