






16 650 ₴
Штроборіз ZIPPER ZI-MSF1100 - це вузькоспеціалізоване обладнання для створення каналів (штроб) у стінах, підлозі чи стелі. Використовується при прокладанні електропроводки, кабелів, труб водопостачання та опалення, систем вентиляції й інших інженерних комунікацій. Працює від звичайної побутової електромережі 230 В. В комплект поставки входять дискові фрези Ø75 мм та Ø83 мм, що дозволяє виконувати штроби шириною 25 мм або 35 мм. Глибина штроблення регулюється шляхом зміни вильоту фрези відносно підошви. Максимальна глибина штроби становить 30 мм.
Двигун потужністю 1,1 кВт забезпечує ефективне штроблення бетону, цегли, газоблоків та інших твердих матеріалів, має плавний старт і захист від перевантаження. Кнопка запуску оснащена блокуванням від випадкового ввімкнення. Для комфортної роботи ця штробильна машина має патрубок для підключення будівельного пилососа. Дві рознесені ергономічні ручки з протиковзаючими накладками та віброізоляцією забезпечують точний контроль положення інструменту і зменшують втому при тривалій роботі.
Для кращого розуміння особливостей конструкції та експлуатації штроборізних машин перегляньте відповіді на часті запитання.
У більшості штроборізів глибина різання регулюється механічно - рухомою опорною платформою або змінним положенням дискового блока. В простіших моделях - підбором диска більшого/меншого діаметра та положенням корпусу відносно стіни.
Штроборізи розроблені спеціально для створення каналів і у цій сфері мають ряд переваг перед болгаркою:
Залежно від моделі, ширина штроби задається розпірними шайбами між дисками або різними комплектами дисків.
Редуктор знижує оберти двигуна і пропорційно збільшує крутний момент на шпинделі, що забезпечує стабільний різ у твердих матеріалах.
Тверді матеріали створюють сильний опір, і якщо інструмент занадто легкий, він створює сильні вібрації і “стрибає” по поверхні. Збільшена маса природно притискає штроборіз до поверхні, тому глибина виходить рівною, а різ плавнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,3/11,1 кг |
| Клас захисту | II |
| Потужністю | 1100 Вт |
| Напруга | 230 В / 50-60 Гц |
| Загальні розміри | 360x215x155 мм |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Транспортні розміри | 360x325x235 мм |
| Рівень звукового тиску | 102 дБ(A) |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ(A) |