


172 049 ₴
154 999 ₴
Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 + комплект АКБ і ЗП (BRM96 KIT)
Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 – це інноваційне рішення для ефективного догляду за газоном. Він працює тихо, забезпечуючи комфортне використання без зайвого шуму, та здатний косити великі площі на одному заряді. Завдяки відсутності бензинового двигуна, райдер потребує значно менше обслуговування, що робить його ідеальним вибором для професійного та приватного використання.
Основні переваги райдера GTM BRM96:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Характеристики Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 + комплект АКБ і ЗП (BRM96 KIT)
| Матеріал | сталь / пластик |
| Тип | райдер |
| Вага | 160.0 кг |
| Розміри | 177x117x87 см |
| Макс. ширина захвату | 96 см |
| Кількість ножів | 2 |
| Привід | задній |
| Індикація зарядки | є |
| Матеріал баку | Немає |
| Висота стрижки, min-max | 35 - 115 мм |
| Регулювання висоти | синхронне |
| Тип коліс | пневматичні |
| LED-підсвітка | Так |
| Мульчування | Є |
| Індикатор заповнення | Немає |
| Викид трави | боковий |
| Регулювання крісла | є |
| Максимальна ємність акумулятора | 48 Агод |
| Час повної зарядки | 150 хв |
| Напруга акумулятора | 40 + 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Від акумулятора |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Кількість акумуляторів | 6 шт |
| Максимальна швидкість | 12.0 км/год |
| Площа прибирання | 8000 кв.м |
| Розмір кермових коліс | 15x6-6 дюйм |
| Ступені висоти косіння | 9 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Регулювання швидкості | Так |
| Розмір задніх коліс | 16x6.5-8 дюйм |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 + комплект АКБ і ЗП (BRM96 KIT)
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Акумулятор 6 шт, Зарядний пристрій 3 шт, набір для мульчування |
| Кількість акумуляторів | 6 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 115 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ножів | 2 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 96 мм |
| Мульчування | Так |
| Площа обробки | 8000 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Індикатор заповнення | немає |
| Індикація зарядки | Є |
| Викид трави | боковий |
| Кількість акумуляторів | 6 шт. |
| Максимальна швидкість | 12.0 км/год км/год |
| Максимальна ємність акумулятора | 48 Агод |
| Напруга акумулятора | 40 + 40 В |
| Регулювання висоти | синхронне |
| Регулювання крісла | є |
| Регулювання швидкості | Да |
| Розмір задніх коліс | 16x6.5-8 дюйма |
| Розмір кермових коліс | 15x6-6 дюйма |
| Ступені висоти косіння | 9 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
| Тип назначения | Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 + комплект АКБ і ЗП (BRM96 KIT) |
| Час повної зарядки | 150 хв |