









275 612 ₴
Гарантія 5 років на ріжучі ролики для моделей із рівнями безпеки P-6 та P-7

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість аркушів | 9 шт. |
| Рівень секретності | 7 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип порізки | Перехресна |
| Ступінь секретності | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 511 мм |
| Ширина | 734 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Реверс | Да |
| Кількість аркушів | 9 |
| Об'єм корзини | 160 літрів |
| Знищення компакт-дисків | Немає |
| Робочий цикл (працює / відпочиває) | Безперервний |
| Рівень гучності | 52 дБ |
| Знищення скоб | Немає |
| Розмір фрагментів | 1х4,7 мм |
| Тип шредера | надсекретний |
| Тип різки | Перехресний |
| Відсік завантаження паперу | 400 мм |
| Ємність корзини | 7800 аркушів |
| Знищення скріпок | Немає |
| Автостарт/стоп | Да |
| Знищення кредитних карт | Да |
| Фільтр CleanTEC | Немає |