





2 530 ₴
Це сучасний інструмент, який поєднує високу потужність, мобільність і комфорт використання. Він стане чудовим рішенням для власників приватних будинків, дачників, садівників і тих, хто цінує ефективність і надійність. Мотокоса Nowa TB 5234n ідеально підходить для виконання широкого спектра робіт: від заготівлі сіна та скошування жорсткої рослинності, включно з чагарниками, до оброблення просторих ділянок із різноманітним трав'яним покривом.
Мотокоса Nowa TB 5234n обладнана потужним двотактним двигуном об'ємом 52,0 см3 із системою повітряного охолодження та продуктивністю 4.6 к.с. (3.4 кВт), виготовленим із високоякісного комплектування для надійної та тривалої роботи. Цей інструмент вирізняється стабільністю роботи навіть за інтенсивного навантаження та підходить для оброблення як невеликих ділянок, так і великих територій із густою рослинністю.
Міцний корпус і захисний кожух із високоякісного ABS-пластику ефективно захищають двигун від механічних пошкоджень і гарантують безпеку користувача, запобігаючи контакту з гарячими деталями та захищаючи від травмування осколками або предметами, які можуть відлітати від різального елемента.
Посилена конструкція верхнього та нижнього редукторів, що містить шестерні з легованої сталі, пилозахищені підшипники та надійні сальники, забезпечує довговічність і стабільну роботу мотокоси навіть за інтенсивного використання.

Мотокоса Nowa TB 5234n забезпечуються комплексом продуманих рішень. Низький рівень вібрації неабияк знижує втому рук і дає змогу тривалий час працювати без дискомфорту. Вбудований насос підкачування палива «праймер» спрощує запуск двигуна, скорочуючи час підготовки інструмента до роботи. Ергономічна ручка, що складається з двох частин із можливістю незалежного регулювання кожної, забезпечує індивідуальне настроювання під зручне положення рук і дає змогу оптимально контролювати інструмент під час косіння, підвищуючи точність і безпека роботи.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.6 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | Бензиновий одноциліндровий двотактний повітряного охолодження |
| Тип палива | Суміш бензину з мастилом для двотактних двигунів 25:1 (40 мл мастила на 1 л бензину) |
| Потужність, кВт/к. с. | 3,4/4,6 |
| Споряджена маса, кг | 7,0 |
| Габарити паковання (привід / штанга), мм | 335x240x300 / 1550x40x40 |