






2 699 ₴
Це продуктивний і універсальний інструмент нового покоління, який вдало поєднує потужні технічні характеристики, автономність роботи та зручність експлуатації. Вона стане практичним вибором для власників приватних господарств, дачних ділянок, садівників і користувачів, яким потрібне надійне та витривале обладнання. Ця модель ефективно справляється з різними завданнями — від заготівлі чималих обсягів сіна та зрізання густої та жорсткої рослинності, включно з чагарниками, до догляду за великими територіями з різноманітним трав'яним покривом.
Мотокоса Nowa Professional TB 5240n обладнана високопродуктивним двотактним двигуном із робочим об'ємом 52,0 см3, який має повітряну систему охолодження й розвиває потужність 5,4 к.с. (4,0 кВт). Силовий агрегат виготовлений із якісних комплектуючих, що забезпечує довговічність і надійну роботу техніки. Модель демонструє стабільну продуктивність навіть за чималих навантажень і ефективно підходить як для догляду за невеликими територіями, так і для скошування густої рослинності на великих ділянках.
Корпус мотокоси та захисний кожух виготовлені з міцного ABS-пластику високої якості, що надійно захищає двигун від механічних пошкоджень і гарантує безпеку користувача, запобігаючи контакту з нагрітими деталями та захищаючи від травмування осколками або предметами, які відлітають від різального інструменту.
Посилена конструкція верхнього та нижнього редукторів із шестернями з легованої сталі, пилозахищеними підшипниками та надійними сальникими гарантує тривалий термін експлуатації мотокоси та стабільну роботу навіть за інтенсивної експлуатації.

Мотокоса Nowa Professional TB 5240n створена з урахуванням підвищеного комфорту та зручності використання. Завдяки низькому рівню вібрації робота руками стає менш стомливою, що дає змогу працювати тривалий час без дискомфорту. Інтегрований насос підкачування палива «праймер» неабияк полегшує запуск двигуна та скорочує час підготовки інструмента до роботи. Ергономічна ручка з двох частин має можливість незалежного регулювання кожної частини. Це дає змогу підібрати оптимальне положення для рук, забезпечує зручний контроль над мотокосою під час косіння й підвищує точність і безпеку роботи.
Набір моделі TB 5240n:
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | Бензиновий одноциліндровий двотактний повітряного охолодження |
| Тип палива | Суміш бензину з мастилом для двотактних двигунів 25:1 (40 мл мастила на 1 л бензину) |
| Потужність, кВт/к. с. | 4,0/5,4 |
| Габарити паковання (привід / штанга), мм | 335x240x300 / 1550x40x40 |