







4 429 ₴
Являє собою сучасне технічне рішення, у якому вдало поєднані висока ефективність роботи, продумана ергономіка та зручність експлуатації. Вона стане практичним вибором для власників приватних домоволодінь, дач, присадибних господарств і користувачів, які цінують витривалу та продуктивну садову техніку. Ця модель придатна для виконання різнопланових завдань: вона добре підходить для заготівлі невеликих партій сіна, скошування густої та грубої рослинності, зокрема чагарників, а також ефективно використовується для обробки просторих ділянок із ніжним трав’яним покривом.
Мотокоса Vitals BK 522n оснащена надійним двотактним двигуном із повітряною системою охолодження, робочий об’єм якого становить 52,0 см³, а потужність — 2,0 к.с. (1,5 кВт). Силовий агрегат виготовлений із добірних та зносостійких матеріалів. Нанесення хромованого шару на внутрішні стінки циліндра зменшує силу тертя в циліндро-поршневому вузлі, що позитивно впливає на довговічність механізму та подовжує термін його безвідмовної роботи.
Зовнішній корпус разом із захисним екраном виконані з ударостійкого ABS-пластику, що надійно захищає силовий вузол від можливих механічних впливів. Крім того, така конструкція підвищує безпечність роботи, оберігаючи оператора від дотику до нагрітих деталей і зменшуючи ризик травмування частинками твердих матеріалів, які можуть відлітати під час косіння.
Монолітна алюмінієва штанга діаметром 28 мм характеризується високою міцністю та стійкістю до навантажень, що забезпечує стабільність функціонування та підвищує загальну продуктивність інструмента.
Редукторні вузли верхньої та нижньої частини мають посилену конструкцію, де використані шестерні з легованої сталі підвищеної міцності, пилозахищені підшипники та якісні ущільнювачі. Таке технічне рішення сприяє тривалому строку служби мотокоси та збереженню її робочих характеристик.

Руківʼя з круїз-контролем у мотокосі оснащене фіксатором положення курка газу, що дозволяє підтримувати постійні оберти двигуна без необхідності постійно утримувати важіль. Це знижує навантаження на руку і підвищує зручність роботи за тривалого косіння, забезпечуючи більш стабільну та рівномірну подачу потужності.
Інструмент оснащений розбірним руків’ям ергономічної форми, яке складається з двох незалежних секцій. Така особливість дає змогу окремо регулювати їх положення, підлаштовуючи інструмент під користувача та забезпечуючи зручність керування під час виконання робіт.
Модель також має праймер — механізм попереднього підкачування пального, що суттєво спрощує запуск силового агрегату. Стартер із вбудованою інерційною пружиною забезпечує плавне приведення двигуна в дію без різких поштовхів і без необхідності докладати значних фізичних зусиль.
Система попереднього заповнення паливною сумішшю дозволяє легко запускати двигун за низьких температур або після тривалого зберігання без використання.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 430 мм |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип палива | Суміш бензину з мастилом для двотактних двигунів 25:1 |
| Потужність, кВт / к. с. | 1,5/2,0 |
| Габарити упаковки (привід / штанга), мм | 335×240×310 / 1650×100×105 |
| Споряджена маса, кг | 7,4 |