







10 000 ₴
TOOLME TM188 — потужний дизельний обігрівач нового покоління із закритою камерою згоряння та підтримкою Bluetooth-керування. Призначений для швидкого й ефективного обігріву транспорту та різноманітних приміщень.
Завдяки живленню від 230V, 12V або 24V, обігрівач підходить як для стаціонарного, так і для мобільного використання — в автомобілі, спецтехніці, гаражі або кемпері.
низький: 0,1–0,35 л/год
нормальний: 0,2–0,5 л/год
високий: 0,3–0,65 л/год

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ONE |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Таймер | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 7.8 кг |