






6 576 ₴
5 135,51 ₴
Сучасний пристрій, призначений для швидкого та зручного виробництва кубиків льоду. Завдяки розширеним функціям і простоті управління у вас завжди будуть свіжі та охолоджувальні шматочки льоду для улюблених напоїв.
Висока ефективність: льодогенератор може виробляти до 9 кубиків льоду за один цикл, забезпечуючи достатню кількість льоду в більшості випадків. Незалежно від того, чи плануєте ви вечірку, зустріч із друзями або романтичну вечерю, цей льодогенератор забезпечить вас необхідним льодом.
Пристрій оснащений функцією контролю рівня води. Коли резервуар для води порожній, льодогенератор автоматично повідомить вас про необхідність долити воду. Вам більше не доведеться вручну перевіряти рівень води або турбуватися про припинення виробництва льоду. Перша порція з 9 кубиків льоду буде готова через 9-13 хвилин після запуску машини.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид льоду | Кубикові |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Індикатор рівня води |