




Відправка з 16 травня 20261 624 790 ₴
1 472 900 ₴
Центри зі ЧПУ серії ECOLINE були розроблені на основі перевірених компонентів, що гарантують надійність упродовж тривалого часу використання.
Масивний корпус машини забезпечує ефективне та точне оброблення.
Герметична камера гарантує безпеку та чистоту на робочому місці.
Стіл із поверхнею із загартованої сталі може приймати заготівки без навантаження на механічні елементи конструкції.
Кожен верстат із цієї серії обладнаний ефективною системою охолодження, яка забезпечує оптимальні умови різання.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по металу |
| ЧПУ | Так |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Подача заготовки | Автоматична |
| Максимальна швидкість подачі | 6 м/хв |
| Виліт шпинделя | 430 мм |
| Конус шпинделя верстата | ВТ30 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1500 кг |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 240 мм |
| Поздовжнє переміщення столу | 400 мм |
| Поперечне переміщення столу | 260 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Пришвидшене подавання | 6 5 4 мм |
| Точність повторюваності позиціювання | ±0,01 мм |
| Точність позиціювання | ±0,02 мм |
| Керування | SINUMERIK 808D |
| Відстань шпинделя від поверхні столу | 50 - 430 мм |