





13 499 ₴
Бензинова газонокосарка Mowox PM 5160 SE Trike Comfort
Триколісна газонокосарка Mowox PM 5160 SE Trike серії Comfort запускається натисканням на кнопку стартера. Бензиновий мотор (2.9 кВт, 173 куб.см) на холостому ході розвиває 2800 об/хв, приводить у дію 51 см ніж. Висота обробки трави варіюється від 25 до 75 мм, налаштовується централізованим способом. Садова машина оснащена 60 л контейнером для збору скошеного, можливістю викиду трави вбік, функцією мульчування. Важить самохідна конструкція зі складаним руків’ям 43.3 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Mowox PM 5160 SE Trike:
Переваги бензинової газонокосарки Mowox PM 5160 SE Trike:
Комплект постачання товару:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм двигуна | 173 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.94 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота косіння, мм | 25-75 |
| Потужність | 2,9 кВт |
| Регулювання висоти косіння | Да |
| Тип руху | самохідна |
| Тип назначения | Професійна бензинова газонокосарка Mowox PM 5160 SE Trike Comfort : самохідна, електростартер (10000015) |