

3 744 ₴
3 199 ₴
Вібраційна шліфмашина Makita BO3710 - це професійний інструмент для тонкого шліфування. Шліфмашина оснащена ефективною системою видалення пилу через шліфувальну пластину. Ергономічна конструкція забезпечує комфорт та повний контроль над інструментом навіть при роботі однією рукою. Великі затискні кріплення призначені для швидкої та легкої заміни шліфувального паперу.
Переваги для користувача:
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Частота коливань | 11000 об./хв |
| Кількість ходів в хвилину | 22000 |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Розміри шліфувального паперу | 93 х 228 мм |
| Робоча поверхня | 93 х 185 мм |
| Розміри | 253 х 92 х 154 мм |
| Вага | 1,6 кг |
| Довжина кабелю | 2,0 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота коливання платформи | 22000 кол/хв |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 11000 |