









4 392 ₴
Міцний, потужний і надійний помічник, який забезпечує найкращий сервіс під час відкачування брудної води з ставків, котлованів, затоплених підвалів і багато іншого. Пропускає частинки діаметром 35 мм. Цей потужний насос із потужністю 900 Вт забезпечує продуктивність до 18 000 літрів брудної води на годину. Високоякісне механічне ущільнювальне кільце насоса Einhell GC-DP 9035 N захищає потужний двигун і усуває потребу в технічному обслуговуванні. Корпус насоса виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі — це гарантує не схильність до корозії та довгий термін експлуатації

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.95 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 9 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 448 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Ширина | 179 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |