









2 400 ₴
Реноватор впорається з будь-якими завданнями: роботою для дерева, металом, пластиком, гіпсокартоном або плиткою. Багатофункціональний інструмент Einhell TC-MG 18 Li-Solo виконає безліч дрібних робіт, для виконання яких раніше потрібно кілька ручних інструментів, він легко впорається з пилкою, шліфуванням або різкою, причому в найбільш важкодоступних місцях і там, де потрібне ідеальне оброблення поверхні. Секрет такої багатофункціональності реноватора Einhell TC-MG 18 Li-Solo укладений у вібраційному принципі роботи, насадки не обертаються навколо своєї осі, а вібрують зі швидкістю 20000 коливань на хвилину під кутом ±3.2°. Магнітна фіксація інструмента допомагає утримувати нерухому насадку під час заміни. Багатофункціональний інструмент Einhell TC-MG 18 Li-Solo завдяки ергономічному дизайну та прогумованим м'яким ручкам зручно лежить у руці, даючи змогу працювати легко, не відчуваючи втоми. Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути застосований за допомогою Power X-Change акумулятора.


|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.27 кг |
| Вага інструмента | 0.88 кг |
| Висота | 167 мм |
| Дельта шліфувальна поверхня | 93 x 93 x 93 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Кут коливань | 3.2 ° |
| Швидкість коливань | 11000-20000 хв-1 |
| Ширина | 77 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |