









4 116 ₴
3 500 ₴
Потужний ручний рубанок для завдань, де потрібна глибина стругання до 3,5 мм і глибина вибірки (фальца) до 18 мм, даючи змогу працювати швидко й ефективно. Великий ножовий вал, потужність 920 Вт і ширина стругання макс. 82 мм забезпечують оптимальні результати стругання. Викидання стружки можна налаштувати з двох сторін і приєднати всмоктувальний адаптер діаметром 36 мм. Це означає, що можна використовувати всі відповідні пилососи Einhell для вологого/сухого прибирання. Тверда та плоска алюмінієва підошва забезпечує гладкі та точні результати роботи.
Передня підошва також обладнана трьома V-подібними канавками для легкого зняття фасок на краях. Башмак автоматичного паркування захищає як заготівки, так і ножі рубанка. Зручна м'яка ручка забезпечує надійне та міцне захоплення для роботи без втоми навіть у разі тривалого використання й оптимальну безпеку під час роботи з рубанком Einhell TE-PL 920. До комплекту постачання входить паралельний упор для прямого та точного результату стругання, обмежувач глибини фальца легкого виконання заглиблень, а також два міцних ножі TCT (двобічні леза).

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Глібіна фальца | 0 - 18 мм |