









8 130 ₴
Надійний інструмент, призначений для професіоналів і амбітних шанувальників домашнього господарства. Завдяки використанню сучасної безщіткової технології пристрій забезпечує більшу ефективність, триваліший термін експлуатації та менше споживання енергії, порівнюючи з традиційними молотками.

Перфоратор EINHELL TP-HD 18/26 D Li BL Solo — чудовий вибір для будівельних, ремонтних і монтажних робіт. Завдяки своїй універсальності підходить для свердління отворів у бетоні, цеглі, дереві та металі.
Виріб входить до родини Power X-Change, що означає його сумісність з усіма акумуляторами та зарядними пристроями цієї лінійки, що забезпечує гнучке керування живленням у майстерні.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.6 Дж. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |