









1 764 ₴
Це зручний інструмент для шліфування деревини, пластику, металу та подібних матеріалів із використанням відповідного шліфувального паперу. Дельташліфувальна машина Einhell TC-DS 20 E має шліфувальну пластину, яку можна обертати в 3 положеннях, підходить для оброблення кутових, важкодоступних місць. Регулювання швидкості дає змогу регулювати потужність шліфування. Шліфувальна машина працює з коливальним контуром 2 мм. Шліфувальна пластина обладнана кріпленням шліфпаперу типу липучка. Ергономічний дизайн і м'яка ручка гарантують, що дельта-шліфувальна машина зручно лежить у руці. Для чистої роботи шліфмашина має перехідник (Ø 36 мм) для під'єднання пилососа. У комплекті 9 наждачних паперів (2x K60, 2x K120, 2x K240, 3x K400).

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 90 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 22000 кол/хв |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | дельта |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |