









2 670 ₴
2 269 ₴
Багатофункціональний інструмент Einhell TC-MG 250 CE виконає безліч дрібних робіт, для виконання яких раніше потрібно кілька ручних інструментів, він легко впорається з пилкою, шліфуванням або різкою, причому в найбільш важкодоступних місцях і там, де потрібне ідеальне оброблення поверхні. Секрет такої багатофункціональності реноватора Einhell TC-MG 250 CE укладений у вібраційному принципі роботи, насадки не обертаються навколо своєї осі, а вібрують зі швидкістю 20000 коливань за хвилину під кутом ± 3°. Магнітна фіксація інструмента допомагає утримувати нерухому насадку під час заміни. Обладнаний потужним 250 Вт мотором, Einhell TC-MG 250 CE добре обладнаний для роботи в складних проєктах, забезпечуючи водночас достатню потужність завдяки електронному контролю швидкості для роботи з різними матеріалами. Постійна електронна система дає змогу зберігати швидкість на постійному рівні навіть під час навантаження. Інструментальний патрон цього інструмента регулюється в 12 положеннях. Зручна м'яка ручка Einhell TC-MG 250 CE забезпечує надійне утримання в руці для комфортної й безпечної роботи. Пристрій видалення пилу може бути встановлений без інструментів і дає змогу під'єднати вакуумний пилосос для негайного видалення пилу та забезпечує чисте повітря.


|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Кейс в комплекті | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дельта шліфувальна поверхня | 93 x 93 x 93 мм |
| Кут коливань | 3 ° |
| Максимальна кількість оборотів | 20000 |
| Швидкість коливань | 22000 - 40000 хв-1 |