










4 944 ₴
Акумуляторний насос для брудної води Einhell GE-DP 18/25 Li-Solo лінійки Power X-Change system серії Expert призначений для подавання або відкачування чистої води з водойм, резервуарів або басейнів, а також поливання саду зі швидкістю до 7500 літрів на годину. з максимальним тиском 0,5 бара — завдяки високопродуктивному мотору. Насос має два рівні потужності: режим ECO для тривалішої роботи з меншим споживанням акумулятора та режим BOOST для максимальної продуктивності. Підходить для води з вмістом сторонніх частинок бруду максимальним діаметром 25 мм. Насос живиться від одного акумулятора 18V PXC, його можна легко використовувати там, де Ви хочете, без під'єднання до джерела живлення. Насос для брудної води Einhell GE-DP 18/25 Li-Solo обладнаний довгим кабелем для під'єднання до окремого бризкозахищеного акумуляторного ящика з підвісним пристроєм, можливістю настінного монтажу та зручним тримачем для зберігання кабелю.
Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути застосований за допомогою Power X-Change акумулятора.


|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.75 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина до дзеркала води | 4 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 5 м |
| Пропускна здатність | 7.5 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Ширина | 230 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина забору води (макс.) | 4 м |
| Напруга живлення | 18 В |
| Під'єднання шлангу | 42 мм (R11/4 AG) |