









10 632 ₴
Ідеально підходить для відкачування забрудненої води з ставків, будівельних ям води, що містить велику кількість сторонніх тіл. З номінальною потужністю 900 Вт і максимальною продуктивністю 16000 літрів на годину. Для цього насос для брудної води обладнаний не тільки різальною системою для зменшення розміру сторонніх предметів, а також із 2-дюймовим шланговим з'єднанням, придатним для встановлення великих шлангів діаметра. Щоб справлятися з високим навантаженням, корпус насоса виготовлений із литого під тиском алюмінію й чавуну. Подвійне механічне ущільнення захищає потужний двигун і усуває потребу в технічному обслуговуванні та сприяє тривалому терміну експлуатації. Обладнаний поплавцевим вимикачем для автоматичного режиму Вмик./вимк. за різного рівня води. Для комфортного використання цей насос обладнаний ергономічною ручкою для перенесення.


|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.8 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 11.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 16 куб.м/год |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 492 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Ширина | 300 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Ріжуча насадка | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |