







2 820 ₴
2 256 ₴
Це інструмент, призначений для шліфування дерев'яних, металевих і пластикових поверхонь. Для безпечної та комфортної експлуатації пристрій має м'яку ручку. Під'єднавши шліфувальну машину до пилососа для майстерні, ви зможете легко підтримувати чистоту на робочому місці. Пристрій має два способи кріплення наждачного паперу: липучка та затискачі. Крім того, шліфувальна машинка обладнана зручною прогумованою ручкою, що полегшує притискання її до шліфової поверхні. Електронне регулювання швидкості забезпечує точну адаптацію до поверхневих характеристик матеріалу.
Пристрій працює від мережі напругою 220-240 В.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Коливальний контур | 2 мм |
| Розмір абразивного паперу (з'єднання зажим) | 280 x 115 мм |
| Розмір абразивного паперу (з'єднання на липучці) | 230 x 115 мм |
| Швидкість коливань | 14000 - 24000 хв-1 |
| Шліфувальна поверхня | 230 x 115 мм |