








1 308 ₴
1 111 ₴
Ідеальний інструмент для точного шліфування невеликих поверхонь. Завдяки ергономічній конструкції з м'якою ручкою забезпечується безпечна та комфортна робота. Міцне кріплення наждачного паперу на липучці дає змогу легко та швидко його замінювати, а фільтр-мішок і система пиловидалення гарантують чисту роботу. До комплекту входить наждачний папір зернистістю 120 для швидкого початку роботи.
Компактна багатофункціональна шліфувальна машина Einhell — надійний інструмент для роботи. Забезпечує максимальну продуктивність завдяки використанню високоякісних матеріалів і надійному збиранні. Чудовий контроль під час шліфування та висока точність — чудові особливості цього продукту. Завдяки напруги 230 В і потужності 100 Вт гарантує ефективну роботу.

Багатофункціональна шліфувальна машина Einhell потужністю 100 Вт і напругою 230 В — незамінний помічник для будь-якого шанувальника робити щось своїми руками. Чудова якість збирання в поєднанні з простотою експлуатації перетворюють роботу на задоволення. Надійність і довговічність — ось характеристики, які відрізняють цей продукт від конкурентів.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Дельта шліфувальна поверхня | 150 x 150 x 100 мм |
| Коливальний контур | 1.6 мм |