







2 430 ₴
1 944 ₴
Це проста модель ручного рубанка для деревини з максимальною глибиною різання 2 мм. Інтегрована автоматична паркувальна стійка захищає заготівку та строгі ножі. Міцна алюмінієва ніжка допомагає користувачеві досягти високоякісних результатів роботи. Ергономічна ручка надійно лежить у руці та дає змогу працювати без втоми. Ніжка має V-подібну канавку для легкого зняття фаски.
Пристрій працює від мережі напругою 220-240 В.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 192 мм |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Глібіна фальца | 10 мм |
| Довжина | 307 мм |
| Ширина | 166 мм |