








3 126 ₴
Як частина родини Power X-Change, він сумісний з усіма літій-іонними акумуляторами цієї серії, не тільки добре працює в погано освітлених місцях, як-от підвал або темна вулиця, але й завжди є там, де вам потрібне джерело світла.


|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 25 мм |
| Колір | Червоний |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість світлодіодів | 7 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга живлення | 18 В / 12 В |
| Товщина | 15.5 см |
| Ширина | 11 |