










3 780 ₴

Додатково: занурювальний пиляльний диск BIM для металу, сегментований диск зі швидкорізальної сталі для дерева, пластику та м'яких металів, а також сегментований алмазний диск для швів у керамічній плитці.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.2 кг |
| Вага інструмента | 1 кг |
| Висота | 167 мм |
| Дельта шліфувальна поверхня | 90 x 90 x 90 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Кут коливань | 3.2 ° |
| Швидкість коливань | 22000 - 40000 хв-1 |
| Ширина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |