





4 260 ₴
Довжина ручки 220 мм забезпечує комфортне використання навіть під час роботи зі складними деталями. Оптимальні розміри дають змогу без зайвих зусиль виконувати різні завдання.
Лещата виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантує довгий термін експлуатації. Жорстка конструкція забезпечує стійкість і безпеку під час роботи, навіть у разі великих навантажень.
Міцні губки надійно фіксують деталі, що робить їх ідеальними для різання, свердління, шліфування та склеювання різних матеріалів.

REDATS 150 мм — надійний вибір для майстерні та гаража.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 150 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина ручки | 220 мм |