



25 670 ₴
20 340 ₴
Чудово підходить для різання деревини в столярній майстерні.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 48 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 50 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
| ЧПУ | Немає |
| Потужність | 2.0 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Діаметр диска | 315.0 |
| Ширина пропилу | 285 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різання | за 90° - 83 мм, за 45 ° - 50 мм |
| Вихід під аспірацію | Ø 100 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Розширення столу | 800x400 мм |
| Рівень звукового тиску | 93 дБ(А |
| рівень звукової потужності | 109 дБ (А |
| Загальні параметри | |
| Висота | 90.0 |
| Довжина | 1660.0 |
| Ширина | 675.0 |
| Розміри столу | |
| Висота столу | 850.0 |
| Довжина столу | 800.0 |
| Ширина столу | 550 мм |