



2 870 ₴
Функціональність "3 в 1" — підходить для чистої та брудної води, всмоктує воду з плоскою поверхнею (приблизно 1 мм)
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5.2 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 7 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 7.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Можливість витягання | чиста та брудна вода |
| Тип двигуна | IP X8 |