









5 700 ₴
Акумуляторний лобзик Einhell Professional TP-JST 18/135 Li BL — ідеальний інструмент для амбітних амаціозних аматорів і майстрів, що забезпечує точні пропилювання в різних матеріалах. Як частина родини Power X-Change, він забезпечує універсальність і сумісність з усіма пристроями, акумуляторами та зарядними пристроями PXC. Обладнаний безщітковим двигуном PurePOWER, він забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, порівнюючи з традиційними двигунами. Після онлайн-реєстрації на двигун надається 10-річна гарантія.
Лобзик дає змогу різати до 135 мм для дерева й до 10 мм по сталі, має регульовану швидкість і маятниковий хід для швидкого різання. Спеціальна Т-подібна ручка дає змогу легко вести інструмент навіть над головою, а вбудована світлодіодна підсвітка й індикатор лінії різання забезпечують точність. Кріплення різального диска без використання інструментів і функція пиловидалення забезпечують чисту та комфортну роботу. Міцна алюмінієва опорна плита забезпечує точні пропилювання, а до комплекту входять три пиляльні полотна для дерева.
Виріб постачається без акумулятора та зарядного пристрою, які купуються окремо.
Без акумулятора та зарядного пристрою (купуються окремо)

Завдяки функції пиловидалення або використанню витяжного адаптера робоча зона залишається чистою від пилу та стружки. Вбудоване світлодіодне освітлення забезпечує чудову видимість зони різання навіть в умовах поганого освітлення.
Велика кнопка дає змогу швидко та легко замінити лезо без використання додаткових інструментів. Акумуляторний лобзик TP-JST 18/135 Li BL сумісний з усіма популярними Т-подібними полотнами.
Акумуляторний лобзик Einhell Professional TP-JST 18/135 Li BL — ідеальний інструмент для складних робіт. Він дає змогу пропили завглибшки до 135 мм у деревині та до 10 мм у сталі, з регульованою швидкістю до 3500 рухів за хвилину завдяки електроніці обертання.
Акумуляторний лобзик Einhell Professional TP-JST 18/135 Li BL-Solo постачається з трьома Т-подібними пиляльними полотнами для дерева. До комплекту також входить кутовий адаптер для видалення пилу під кутом 90 градусів, що дає змогу прибрати під'єднаний шланг із шляху під час роботи. паралельний упор, що входить до комплекту, забезпечує прямі пропили, а індикатор лінії різання, що прикріплюється, забезпечує точність пиляння. А захист від розривів запобігає появі непокращих подряпин.

Пристосування/аксесуари: пиляльне полотно для дерева, напрямна шкала
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3500 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.95 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Висота | 97 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |