



2 654 ₴
2 388 ₴
GTM S115/300E — побутовий інструмент для оброблення рівних поверхонь в автомайстернях і СТО. Ця модель дає змогу проводити як грубе оброблення, так і тонке полірування за допомогою шліфувального паперу. Шліфувальна машина GTM S115/300E має вбудовану систему пиловидалення, що дає змогу використовувати комплектний мішок. Частота коливань регулюється залежно за потребою від 6000 до 12000 кол/хв.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип назначения | Електрична вібраційна шліфмашина GTM S115/300E : 300 Вт, шліфувальна поверхня 115х230мм, 600 об/хв (2627) |
| розмір шліфувальної платформи | 115х230 мм |