


5 122 ₴
3 899 ₴
GTM RS210/1200E — потужний інструмент для розпилювання широкого спектра матеріалів: від дерева та аркушів фанери до кольорових металів або сталі. Шабельна пила живиться від електричної мережі 220 В. Є 3-режимний маятниковий хід. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система швидкої заміни пиляльних полотен без ключа.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота пропилу | 210 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина пропилу | 210 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 30 мм |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип назначения | Потужна електрична шабельна пила GTM RS210/1200E : 1200 Вт, 2800 ход/хв, величина ходу 30 мм (3129) |