









5 090 ₴
3 978 ₴
Дискова пила CS2800 Fels — багатофункціональний надійний інструмент, призначений для розпилювання в деревині під різними кутами. Інструмент обладнаний потужним 2800 Вт електромотором і розрахований на роботу з 235 міліметровими твердосплавними пиляльними дисками. Головною особливістю циркулярки є можливість роботи в стаціонарному положенні в перевернутому стані.
Циркулярна пила CS2800 Fels ідеально підійде для використання в будівництві та в домогосподарстві. Завдяки невеликій вазі та розмірам, пила зручна для торцювання та поздовжнього розпилювання дерев'яних заготівок. Діаметр диска 235 мм дає змогу працювати з найпоширенішими габаритами пиломатеріалів.
Мережевий кабель завдовжки 3 метри дає змогу працювати без використання подовжувача (на відстані від електромережі).
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Вага | 6.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип назначения | Потужна дискова пила Felső CS2800 : 2800Вт, диск 235 мм, вага 6.5 кг |