


Відправка з 11 травня 202642 410 ₴

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна товщина листа | 1.5 мм |
| Рабочая длина | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Прес-ножиці |
| Тип приводу | Ручний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 0.092 т |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 280 мм |