




Відправка з 16 травня 20261 912 680 ₴
Оздоблювальні центри зі ЧПУ MILL 530 — це промислові верстати, які забезпечують надійність і точність в одному. Завдяки міцній конструкції та перевіреним компонентам ці верстати ідеально підходять для складних промислових завдань. Масивний корпус забезпечує стабільність і точність оброблення, а герметична камера підтримує ідеальну чистоту та безпеку на робочому місці. Стіл із загартованою поверхнею дбайливо ставиться до заготівок, а ефективна система охолодження забезпечує оптимальні умови різання. Виберіть MILL 530, щоб забезпечити найвищу якість і ефективність.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Виліт шпинделя | 470 мм |
| Конус шпинделя верстата | ВТ40 |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Подача заготовки | Автоматична |
| Споживана потужність | 3.7 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерно-гравірувальний верстат |
| ЧПУ | Так |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1800 кг |
| Висота | 2600 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 2250 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Ширина столу | 400 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке подавання осі Y/ потужність/момент | 14 м/хв/1 кВт/4,78 Нм |
| Вага інструмента | 7 кг |
| Час зміни інструмента | приблизно 21-25 с |
| Габаритні розміри | 2100x2250x2600 мм |
| Діаметр інструмента | 100 мм |
| Діапазон руху — вісь X | 450 мм |
| Діапазон руху — вісь Y | 340 мм |
| Діапазон руху — вісь Z | 400 мм |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Конус шпинделя | BT40 |
| Потужність двигуна | 3,7 кВт |
| Потужність насоса охолоджувальної рідини | 480 Вт; 2,5-3,3 м3/год |
| Відстань від шпинделя до столу | 10–470 мм |
| Відстань шпиндель — колона | 350 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 100-10000 об/хв |
| Т-подібний паз | 4–14 мм |
| Пришвидшений хід осі Z/потужність/момент | 11 м/хв/1.75кВт/8.36 Нм |
| Пришвидшений хід осі Х/потужність/момент | 14 м/хв/1 кВт/4,78 Нм |
| розмір робочого столу | 900 X 400 мм |