









19 100 ₴
Фугувально-рейсмусний верстат Einhell TC-SP 204 — це стаціонарний строгий верстат, який дає змогу легко стругати та авіаперешкоджувати. Верстат обладнаний двома строгими ножами, що забезпечують високу потужність стругання й тривалий термін експлуатації. Корпус верстата цього стаціонарного строгального верстата виготовлений зі сталі, а стіл строгального верстата — з ударостійкого та міцного литого алюмінію. Це забезпечує більшу стійкість під час виконання різних завдань стругання.
Верстат має потужний двигун потужністю 1500 Вт у корпусі. Завдяки вимикачу нульової напруги навколо вимикача живлення верстата ненавмисний запуск верстата після збою живлення не відбудеться. Крім того, верстат обладнаний аварійною кнопкою і вимикачем перевантаження, які гарантують вашу безпеку під час роботи зі стаціонарним строгим верстатом.
Верстат дає змогу досягти максимальної глибини різання 2 мм за допомогою строгого або посадкового верстата. Це можна зробити з об'єктами, що мають максимальну ширину 204 мм і максимальну товщину 120 мм. Робочий стіл цього верстата містить зручну опору, за допомогою якої об'єкти можуть бути надійно закріплені. Паралельний упор на верстаті плавно регулюється під кутом від 0° до 45°. Верстат має просте в експлуатації, точне регулювання столу стругання товщини за допомогою ручки та висувний тримач заготівки для точного напрямку об'єктів.
До верстата можна легко під'єднати пилосос діаметром 100 мм. Це сприяє безпечному способу роботи. Підтримуючи чистоту робочої зони, ви зберігаєте вигляд на об'єкт, який потрібно стругати на робочому столі. Основа верстата поглинає вібрації, тому стаціонарний рубанок можна використовувати й на менш рівних поверхнях.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Ширина заготовки | 204 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23.9 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 204 мм |