
Відправка з 16 травня 20262 705 980 ₴
2 175 360 ₴

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Конус шпинделя верстата | BT40 |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Максимальна швидкість подачі | 24 м/хв |
| Подача заготовки | Автоматична |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3700 кг |
| Висота | 2500 мм |
| Довжина | 3200 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Додаткові параметри | |
| Відстань між пазами | 115 мм |
| Довжина столу | 1090 мм |
| Кількість Т-образних пазів | 5 шт. |
| Ширина столу | 440 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага інструмента | макс. 7,5 кг |
| Рух по осі X/Y/Z | 1000х400х500 мм |
| Довжина інструменту | макс. 300 мм |
| Кількість інструменту | 16 |
| Кількість пазів/розмір/віддана | 5/18/115 мм |
| Макс. навантаження на стіл | 500 кг |
| Повторюваність за осями X/Y/Z | 0,005/0,005/0,005 |
| Швидкість шпинделя | 100-10000 об/хв |
| Точність позиціювання X/Y/Z | 0,008/0,008/0,008мм |
| Пришвидшена швидкість подавання по осі X/Y/Z | 24/24/12 м/хв |