
Відправка з 16 травня 20264 352 760 ₴
3 818 210 ₴
Оздоблювальні центри складаються з компонентів від найкращих тайванських, німецьких, японських і китайських виробників, зокрема. Торговые марки - HIWIN, POSA, SIMENS, FANUC, OMRON, PRAGATTI, SHNAIDER, CHANDOX, FAG, BOSCH REXROTH.

Siemens 808, 808 ADVANCED, 828/система FANUC;
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Максимальна швидкість подачі | 15 м/хв |
| Подача заготовки | Автоматична |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5000 кг |
| Висота | 2700 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Додаткові параметри | |
| Відстань між пазами | 120 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 500 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Діапазон руху — вісь Z | 500 мм |
| Кількість інструментів | 24 шт. |
| Потужність двигуна шпинделя | 5,5 кВт |
| Наконечник шпинделя | BT40 |
| Відстань від шпинделя до колони | 530 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 620 мм |