







35 580 ₴
28 190 ₴
Це роликовий витяжний верстат для формування листової сталі до 1,5 мм способом її протягування між верхнім і нижнім роликами. Також підходить це обладнання для витяжки алюмінію до 2 мм. Комплектується 5 змінними нижніми роликами, що дає змогу отримувати різні радіуси та контури.
Міцна зварна конструкція та ролики із загартованої сталі забезпечують високу якість роботи. Тиск пресування регулюється за допомогою маховика, що дає змогу контролювати процес формування. Заготівку можна легко зняти та помістити завдяки швидкому підійманню й опусканню нижнього ролика. Зміна формувального інструменту також швидка та проста. Щоб замовити ручний верстат для формування контурів металу та інше обладнання, щоб обробляти листовий метал, заходьте в інтернет-магазин KMA.UA, де представлені верстати найкращих виробників.

Англійське колесо з глибиною горловини 690 мм MAST Metalltechnik M-EFEW1.5x762 постачається з 5 змінними нижніми роликами для формування різних радіусів.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Радіальний обтиск та редукування | Так |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Додаткові параметри | |
| Тип приводу верстата | ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Виліт | 690 мм |
| Макс. товщина аркуша | 1,5 мм |