





15 556 ₴

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Ємність паливного бака | 22 л |
| Продуктивність | 720 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 30 кВт |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 885 мм |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 2.4 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |