








2 748 ₴
2 390 ₴
Легкий і надійний пристрій використовується як переносне автономне джерело світла, високоефективні світлодіоди забезпечують високу яскравість і економію заряду акумулятора.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс кольору: | 5500 К |
| Вбудований порт USB | так, 5 В/1 А |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Робоча температура | від -40 до +50 ° C |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип назначения | Потужний акумуляторний прожектор з режимом червоного освітлення PROFI-TEC PT3100G POWERLine : без АКБ (КАРКАС) |