









101 980 ₴
Призначений для видалення зі стисненого повітря, що надходить від компресора, зайвої вологи та олійних домішок для поліпшення його якісних показників. Дуже добре підходить для використання в галузях, де є підвищені вимоги до параметрів стисненого повітря.
Температура точки роси 2-10 °C оптимальна для більшості промислових і виробничих процесів. Продуктивність 6500 м3/хв робить цей осушник сумісним із більшістю промислових компресорів. Максимальний робочий тиск — 16 барів.
Осушувач обладнаний автоматичним клапаном для зливання конденсату з можливістю настроювання частоти зливу. Міцний сталевий корпус захищений від корозії та стійкий до пошкоджень. Під'єднання до компресора просте й інтуїтивно зрозуміле. На сайті KMA.UA ви можете замовити осушувачі, компресори та пневматичне обладнання за вигідною ціною та з гарантією.
Функціональні характеристики осушувача Mast SHB-50 (16 Бар) дають змогу ефективно його застосовувати в більшості галузей, а зокрема:

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 72 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 1.28 кВт |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тиск | ≤ 16 Бар |
| Система охолодження | Повітряна |
| Температура на вході | ≤65 ℃ |
| Температура довкілля | ≤40 ℃ |
| Температура точки роси | 2-10 ℃ |
| Тип холодоагенту | R410a |