
20 394 ₴
15 470 ₴
Відкрийте для себе надзвичайну ефективність і надійність із нашою професійною газонокосаркою. Завдяки потужному чотиритактному двигуну з потужністю 3.5 кВт ви зможете легко подолати навіть найбільші ділянки з травою.
Бензинова газонокосарка GLM4635S Fels — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, продуктивність і комфорт. Забезпечте вашому газону найкращий догляд із нашим надійним і потужним інструментом.
Самохідність. Розрахунок на різні сценарії використання та з огляду на вагу 31 кг. Наша косарка є самохідною для забезпечення зручності використання.
Регульована багаторівнева висота скошування. Такий підхід виправданий і робить газонокосарку універсальнішою. Завдяки 7 рівням регулювання висоти скошування, а це від 25 до 75 мм — ви зможете обробити різноманітні ділянки свого газону.
Об'ємний конейнер. Для вашої зручності газонокосарка обладнана об'ємним контейнером для скошеної трави (62 л) для більшої зручності під час роботи з інструментом.
Міцна конструкція. Корпус косарки виготовлений зі сталі, а контейнер має елементи міцного пластику. Таке поєднання робить вагу косарки меншою для зручності використання, а якість матеріалів додає стійкості інструменту до пошкоджень.
Мульчування. Функція мульчування перетворює обрізану траву на дрібні частинки, потім розпадаються та живлять ваш газон. Це забезпечує газон додатковими поживними речовинами, зберігає вологу та підтримує здорову ґрунтову екосистему.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 13 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Ступені висоти стрижки | 7 |
| Тип назначения | Потужна газонокосарка бензинова GLM4635S Felső самохідна : 3.5 кВт, ширина 46 см, висота 25-75 см, 62л |