







1 918 ₴
1 569,25 ₴
Легендарний диск Esthete тепер у новій покращеній версії.
Відчуй новий рівень якості різання. Це просто космос.
Диск випускається зовнішнім діаметром 125 мм із посадковим отвором 22,2 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка, Керамограніт |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.1 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск алмазний відрізний Distar 1A1R 125x22,23 Esthete 2.0 : диск 125х22,23/х1,1мм, кераміка, керамограніт 10126024010 |