







Відправка з 16 травня 202674 800 ₴

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 55 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.765 кВт |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тиск | ≤ 16 Бар |
| Система охолодження | Повітряна |
| Температура на вході | ≤65 ℃ |
| Температура точки роси | 2 ℃ |
| Тип холодоагенту | R410a |