









15 994 ₴
11 999 ₴
GTM LM42-SP — це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів невеликих розмірів. Сталева дека та потужний двигун забезпечують високу надійність косарки під час тривалої роботи. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має привод на задні колеса.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 1040 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 132 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Ступені висоти стрижки | 6 |
| Тип назначения | Потужна газонокосарка бензинова GTM LM42-SP самохідна : 2.9 кВт, 500 м², ширина 42 см, висота 25-75 см, 45 л |